Barkodlu Baskılı Poşet

1 Ocak tarihinden itibaren bütün plastik alışveriş poşetleri ücretli hale geldi. Bir çok mağaza ve market sahipleri de bu gibi durumda aksaklık yaşamamak için poşet üzerine barkod sistemi getirerek poşetleri kasalarda okutmaya başladı. Bizlerde bu yeni uygulamaya uyarak, müşterilerimizin baskılı poşet üzerindeki tasarımlarına “sıfır atık” logolu ve firmalarına ait barkodu ile baskılar yapılacaktır.

Barkodlu Baskılı Poşet Yaptırmak İstiyorum !

Ayakkabı mağazaları, giyim mağazaları, optik mağazaları, oyuncak mağazaları vb. gibi mağazalar da barkodlu baskılı poşet kullanımına geçiş yapmakta ve yapmaya devam etmektedir. Sizler de barkodlu baskılı poşet ürün sistemine geçiş yapmak ve barkodlu baskılı poşet ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, 0232 237 7 777  –  0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak barkodlu baskılı poşet ürünü hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Barkodlu Baskılı Poşet ürün örneğidir !

Barkodlu Baskılı Poşet

Bir önceki yazımız olan Baskılı Poşet Edirne başlıklı makalemizde baskılı poşet, baskılı poşet edirne ve baskılı poşet fiyatları edirne hakkında bilgiler verilmektedir.

One thought on “Barkodlu Baskılı Poşet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir