Baskılı Poşet Çanakkale

Çanakkale ili ve ilçelerine özel olarak ürettiğimiz baskılı poşet ürünleri sizlerle. Baskılı Poşet Çanakkale olarak ; Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan ,Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice bulunan işyeri sahiplerine özel olarak baskılı poşetler üretim ve gönderimleri sağlamaktayız. Her gün üretimi ve tüketimi fazlalaşan baskılı poşet ürünlerini Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmaktayız. Yeni hedefimiz Çanakkale !

Çanakkale’de bulunan mağaza sayılarının yüksek olmasıyla poşet ürünlerine de ihtiyaç duyunumları artıyor. Çanakkale’ye özel baskılı mağaza poşeti, yumuşak saplı poşet, takviyeli poşet ve el geçmeli poşet gibi poşet çözümleri sağlamaktayız. Peki, Baskılı Poşetin avantajı nedir ?

Sektörünüze uygun poşet ölçüleri seçildikten sonra firma bilgilerinizin bulunduğu, logolar, adresler, iletişim bilgileri vs. gibi firmanızı tanıtacak bilgilerin bulunduğu tasarımlar hazırlanıyor. Hazırlanan tasarımlar dijital ortamda bir poşet görseli üzerine yerleştiriliyor ve sizlerin onayına sunuluyor. Onayınızdan geçen ürün basılmak üzere atölyeye gönderiliyor. Yaklaşık 3 gün içerisinde hazırlanıp gönderimi sağlanan ürün kapınıza kadar gelmiş oluyor. 160 Mikron kalınlığında olan poşetlerimiz, sağlamlığı konusunda diğer poşetlere kıyasla oldukça iddialıdır. Geliştiren baskı teknikleri sayesinde de dijital baskılara kıyasla daha canlı renkler, daha canlı bir görünüş elde ediliyor. Sizi veya firmanızı tanıtacak bilgilerin bulunması ile marka bilinirliğinizi arttıracak ve akılda kalıcı olmanızı sağlayacak olan baskılı poşet ürünlerine sahip olmak istemez misiniz ? Düşük maliyette ve reklam potansiyel özelliği taşıyan bu ürün, Çanakkale işyeri sahiplerine büyük bir prestij sağlıyor. Sizlerde Çanakkaledeyseniz, ve baskılı poşet ürünlerine ihtiyacınız var ise hemen bizlere ulaşın. 0232 237 7 777  –  0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak hemen sipariş verebilirsiniz. Baskılı Poşet Deyip Geçmeyin !  

Ayrıca Samsundaysanız ve baskılı poşet ürün ihtiyacınız var ise “Baskılı Poşet Samsun” olarak bu imkanı sizlere sağlamaktayız.

Baskılı Poşet Çanakkale

Baskılı Poşet Çanakkale firması olarak Çanakkale işletme sahiplerine özel olarak üretim sağladığımız baskılı poşet ürünleri sizlerle. Çanakkaledeyseniz ve baskılı poşet ürünlerine ihtiyacınız var ise en doğru tercih Eser Poşet olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Baskılı Poşet Bursa başlıklı makalemizde baskılı poşet, baskılı poşet bursa ve baskılı poşet fiyatları bursa hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir